SWR-1200L2 11AC Çift Bantlı Kablosuz Yönlendirici 1200M WiFi Yönlendirici
Model Numarası:SWR-1200L2
Marka:Softel
Minimum Sipariş Miktarı:1
gou  FWiFi Zamanlama Anahtarı
gouMisafir WiFi ve Ebeveyn Kontrolü
gouÇift çekirdekli CPU, Çift Kablosuz CPU
Ürün Detayı
Teknik Parametreler
Ağ Uygulaması
Yönetmek
İndirmek
01
Ürün Açıklaması
2.4G + 5G
Çift çekirdekli işlemci
Genişletilmiş 4*Anten
MU-MIMO
IPv6
Öğe SWR-1200L2 11AC Çift Bantlı Kablosuz Yönlendirici 1200M WiFi Yönlendirici
Çipset MT7628DAN+MT7613BEN Kablosuz Standartlar IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Bellek/Depolama 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Arayüz LAN Bağlantı Noktaları 2×10/100Mbps Kablosuz Hız 300Mbps (2.4GHz)
Arayüz WAN Portu 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Harici Güç Kaynağı 12VDC/1.5A WiFi Frekansı 2,4-2,5 GHz; 5,15-5,25 GHz
G x D x Y 180×130×26 mm Kablosuz Modlar
Kablosuz Yönlendirici; WISP; Erişim Noktası
Sertifikasyon CE, RoHS Anten 2×2.4GHz
Düğme WPS/Sıfırla 2×5GHz