SFT6400A 4*GE Girişli PAL B/G NTSC 64'ü 1 Arada IP - Analog Modülatör
Model Numarası:  SFT6400A
Marka:Softel
Minimum Sipariş Miktarı:1
gou  BISS Şifre Çözme Desteği
gou  OSD (Logo ve Başlık) Ekleme Desteği
Ürün Detayı
Teknik Parametreler
Başlıca Özellikler
Yönetim Yazılımı
İndirmek
01
Ürün Açıklaması
1. GİRİŞ
2. ÖZELLİKLER
-2U kasa, nakliye maliyetinden tasarruf sağlamak için yüksek yoğunluklu yapı.
-Her kanal için OSD (Logo ve Altyazı) ekleme desteği, kolay kullanım.
- Altyazı/Teletext desteği
-BISS Şifre Çözme Desteği (Geliştirme aşamasında)
-Program bilgisi değişikliğini ve çoklu ses seçimini destekler.
-4 GE portu (MPTS/SPTS üzerinden maksimum 64 IP girişi), her GE girişi için maksimum 840 Mbps
-HEVC/H.265, H.264/AVC, MPEG-2 TS kod çözmeyi destekler.
-400MHz içinde her 32 taşıyıcıda bir, bitişik veya bitişik olmayan 64 taşıyıcı çıkışı.
-Web tabanlı ağ yönetimini destekleme
SFT6400A 4*GE Girişli 64'ü 1 Arada IP - Analog Modülatör
Giriş Arayüz/oran 4 GE portu (maksimum 64 IP girişi)Her GE girişi için maksimum 840 Mbps.
Aktarım UDP, UDP/RTP, 1-7 paket (SPTS/MPTS)
Taşıma Protokolü UDP/RTP, tek noktaya yayın ve çok noktaya yayın, IGMP V2/V3
Paket Uzunluğu 188 / 204 Bayt
Ses MPEG-1/2 Katman 1/2, (HE-)AAC, AC3
Veri CC, Teletext, Altyazılar, DVB Altyazı
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
En Boy Oranı 4:3
ModülasyonParametreler Kanal sayısı 64 adede kadar bitişik veya bitişik olmayan taşıyıcı çıkışı
Bağlayıcılar 75Ω, F-jak
Frekans aralığı 43,25 – 951,252 MHz
Çıkış Bant Genişliği 400MHz (her biri 32 taşıyıcı)
Çıkış seviyesi -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Geri dönüş kaybı ≥ 14dB
Sahte frekans dağılımı ≥ 60dB
Kalan taşıyıcı doğruluğu 1%
TV standardı PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
video sinyal-gürültü oranı ≥ 60dB
Taşıyıcı-gürültü oranı ≥ 60dB (tek taşıyıcı açıkken)≥ 55,5 dB (64 taşıyıcının tamamı açıkken)
Ağ Arayüzü Yönetmek 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Veri 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Diğerleri Görüntü çözünürlüğü çıktısı 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Altyazı: Çoklu dil desteği, kaydırma yönü ve hızı özelleştirilebilir.
Çıkış ses seviyesi ayarı 0 – 100 %
Genel Görevden ayrılma 483 mm × 330 mm × 88 mm (G x U x Y)
Sıcaklık 0~45℃ (çalışma), -20~80℃ (depolama)
Güç Kaynağı AC100V±10%, 50/60Hzveya AC 220V±10%, 50/60Hz