FTTX-PT-M16 FTTH 16 Çekirdekli Fiber Optik Erişim Terminal Kutusu
Model Numarası:  FTTX-PT-M16
Marka:Softel
Minimum Sipariş Miktarı:10
gou  Duvara monte veya direğe monte
gou  Çoklu FTTx Ağ Kurulumu için Uygundur
gou Fiber ekleme, bölme ve dağıtım için hepsi bir arada çözüm.
Ürün Detayı
Teknik Parametreler
Boyut ve Kablo Yolları
Kurulum Kılavuzu
İndirmek
01
Ürün Açıklaması
Kısa Açıklama
FTTX-PT-M16Fiber Erişim Terminal KutusuFTTH kurulumunda gerekli ve yaygın olarak kullanılmaktadır.
İşlevsel Özellikler
Şimdi, FTTX-PT-M16'nın teknik özelliklerine bakalım: Çevresel gereksinimler: Çalışma sıcaklığı: -40°C ila +85°C Bağıl nem: ≤%85 (+30°C) Atmosfer basıncı: 70 kPa ila 106 kPa Ana teknik veri sayfası: Ekleme kaybı: ≤0,15 dB UPC geri dönüş kaybı: ≥50 dB APC geri dönüş kaybı: ≥60 dB Yıldırım Koruma Teknik Veri Sayfası: Topraklama cihazı ile kutunun metal parçaları arasındaki izolasyon direnci 2×10⁴ MΩ/500V (DC)'den az değildir; kızılötesi ≥2×10⁴ MΩ/500V. Topraklama cihazı, kutu gövdesi ve metal parçaları arasındaki dayanım gerilimi, arıza veya atlama olmadan 3000V (DC)/dk'dan az değildir; U≥3000V.
Malzeme PC+ABS
Boyut (A*B*C) 319,3*214*133 mm
Maksimum Kapasite 48
Kurulum Boyutu (Resim 2) D*E 52*166*166 mm
En büyük kablo çapına (mm) 8~14 mm
dal deliğinin maksimum boyutu ᴓ16mm
Su geçirmez SC/A PC adaptörleri 16
Çevresel gereksinim
Çalışma Sıcaklığı -40℃~+85℃
Bağıl Nem ≤85%(+30℃)
Atmosfer Basıncı 70 kPa - 106 kPa
Optik Aksesuar Özellikleri
Ekleme kaybı ≤0,3 dB
UPC iade kaybı ≥50dB
APC geri dönüş kaybı ≥60dB
Yerleştirme ve çıkarma ömrü >1000 kez
Yıldırıma Dayanıklı Teknik Özellikler
Topraklama cihazı kabinle izole edilmiştir ve izolasyon direnci 2MΩ/500V(DC)'den azdır.
IR≥2MΩ/500V
Topraklama cihazı ile kabin arasındaki dayanım gerilimi en az 3000V(DC)/dk, delinme yok, atlama yok; U≥3000V